Dziś jest piątek, 30.07.2021, imieniny Julity, Ludmiły
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » OSP Kotwasice: Zmarł druh Radosław Perliński nasz kolega, były członek zarządu(Prezes) OSP w Kotwasicach

OSP Kotwasice: Zmarł druh Radosław Perliński nasz kolega, były członek zarządu(Prezes) OSP w Kotwasicach

Zarząd Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kotwasicach informuje, że 18 sierpnia 2018 roku odszedł na wieczną służbę, kolega - druh Radosław Perliński były Członek Zarządu - Prezes. W smutku i żałobie łączymy się z Rodziną zmarłego Druha, dziękując za Jego zaangażowanie w działalność OSP w Kotwasicach. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę tj. 22 sierpnia 2018 r. o godz. 15:00 w Kościele Parafialnym w Malanowie.

red. BM


Pozostałe aktualności