Dziś jest wtorek, 02.03.2021, imieniny Heleny, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » OSP Kotwasice: W Żdżenicach usuwaliśmy kokon owadów z zastępem z OSP Malanów

OSP Kotwasice: W Żdżenicach usuwaliśmy kokon owadów z zastępem z OSP Malanów

OSP Kotwasice: W Żdżenicach usuwaliśmy kokon owadów z zastępem z OSP Malanów

W dniu 12.09.2017r. chwilę po godzinie 19-stej zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Żdżenice, w celu usunięcia gniazda owadów błonokoskrzydłych. Gniazdo znajdowało się w kanale wentylacyjnym komina. Nasze działania polegały na dostaniu się na dach budynku przez właz przy kominie i bezpieczne usunięcie owadów. Razem z nami udział brał zastęp z OSP Malanów.

                                                          red. BM

 


Pozostałe aktualności