Dziś jest piątek, 30.07.2021, imieniny Julity, Ludmiły
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » OSP Kotwasice: VII Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg regulaminu CTIF

OSP Kotwasice: VII Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg regulaminu CTIF

15600002216_mn-odzien-z-powiatu-rywalizowan-a-w-

8 czerwca 2019r. w Dobrej odbyły się VII Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg regulaminu CTIF, podczas których rywalizowało 11 drużyn. Młodzi zawodnicy musieli wykazać się szybkością i sprawnością podczas biegu sztafetowego na 400 metrów z przeszkodami, a także pokonując tor, przygotowany do ćwiczenia bojowego.

Na uwagę zasługuje start naszej najmłodszej drużyny w tym turnieju - MDP Kotwasice, w tych zawodach z przedziałem wieku 10-11 lat. Występ był udany pod każdym względem; wzorowy i chwalony przez sędziów oraz owacyjnie przyjęty przez obserwujących uczestników zawodów!

                                                                                                                          red. BM


Galeria zdjęć


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności