Dziś jest piątek, 30.07.2021, imieniny Julity, Ludmiły
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » OSP Kotwasice; Dzisiaj zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Kotwasice

OSP Kotwasice; Dzisiaj zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Kotwasice

wyp_10_2017_1

W dniu 11 października 2017 r. o godzinie 12:45 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Kotwasice, na drodze między Kotwasicami a Dziadowicami. Udaliśmy się tam zastępem GBA. Było to zderzenie auta osobowego z drzewem. Konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego, aby wyciągnąć z auta poszkodowanego, którego przewieziono do szpitala. Wraz z nami w akcji brały udział JRG Turek, OSP Malanów, ZRM i Policja.

(fot. turek.net.pl)

                                                                                                          red. BM


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności