Dziś jest piątek, 30.07.2021, imieniny Julity, Ludmiły
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » Kotwasice: Uroczystość przekazania nowego średniego samochodu strażackiego dla Jednostki OSP Kotwasice

Kotwasice: Uroczystość przekazania nowego średniego samochodu strażackiego dla Jednostki OSP Kotwasice

629_36

W piątek 25 września odbyło się oficjalne przekazanie nowego średniego samochodu strażackiego dla  naszej Jednostki OSP Kotwasice. W uroczystościach udział wzięli m.in.: Poseł na Sejm RP – Ryszard Bartosik, Z-ca Komendanta Głównego PSP – st.bryg. Arkadiusz Przybyła, Komendant Powiatowy PSP – st.kpt. Piotr Pietrucha, Naczelnik Wydziału Kwatermistrzowsko-Kadrowego - mł.bryg. Marek Kubiak, Z-ca Naczelnika PSP - kpt. Krzysztof Gruszczyński, Starosta Turecki – Dariusz Kałużny, Wójt Gminy Malanów – Ireneusz Augustyniak, Przewodniczący Rady Gminy – Karol Płóciennik wraz z malanowskimi radnymi, kapelan strażaków ks. Antoni Janicki oraz ks. prałat Stanisław Płaszczyk - proboszcz parafii w Malanowie.  Na uroczystości obecni byli  druhowie i druhny z OSP Kotwasice na czele z Prezesem Markiem Graczykiem, a także przedstawiciele pozostałych jednostek z terenu gminy Malanów oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Kotwasic. Zakup nowego wozu strażackiego to dla jednostki nie tylko wielka radość, ale także świadomość, że można  pomagać potrzebującym w bardziej bezpiecznych, przystępnych warunkach z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Pragniemy wyrazić wdzięczność przybyłym na tą uroczystość, oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zakupu samochodu strażackiego dla Jednostki OSP w Kotwasicach. 

                                  

                                                                                                                                                       BM


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności