Dziś jest niedziela, 21.10.2018, imieniny Urszuli, Hilarego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » Wsparliśmy organizację Dnia Rodziny przez Stowarzyszenie Kotwica Wspólnie dla Kotwasic

Wsparliśmy organizację Dnia Rodziny przez Stowarzyszenie Kotwica Wspólnie dla Kotwasic

Wsparliśmy organizację Dnia Rodziny przez Stowarzyszenie Kotwica Wspólnie dla Kotwasic

W dniu 25.06.2016 roku uczestniczyliśmy w "Dniu Rodziny" organizowanym przez Stowarzyszenie Kotwica Wspólnie dla Kotwasic. Wspieraliśmy organizatorów w przygotowaniu tej udanej imprezy rodzinnej. Również wspólnie kibicowaliśmy naszym piłkarzom na Euro 2016 oglądając wspólnie mecze. Wśród rodzinnej atmosfery, występów naszych lokalnych artystów, zabaw organizowanych dla dzieci mile spędzaliśmy czas.

 

                                                                                                                           red. BM


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności