Dziś jest niedziela, 21.10.2018, imieniny Urszuli, Hilarego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków OSP w Kotwasicach.

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków OSP w Kotwasicach.

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków OSP w Kotwasicach.

    W dniu 13.02.2016 roku w sali OSP w Kotwasicach odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków OSP. W obecności zaszczytnych gości, druhów strażaków, młodzieży prezes Marek Graczyk podziękował wszystkim  druhnom i druhom za działania pożarniczo-ratownicze oraz zaangażowanie w działalność na rzecz naszego środowiska. W sposób szczególny dziękował ustępującemu Zarządowi,  który po sprawozdaniach uzyskał absolutorium. Po wyborach ukonstytuował się nowy zarząd w składzie:

  1. Marek Graczyk            - Prezes                                      
  2. Ireneusz Herbich         - Wiceprezes
  3. Krzysztof Smura          - Naczelnik
  4. Grzegorz Szczepaniak    - Z-ca Naczelnika
  5. Błażej Maleta               - Sekretarz
  6. Przemysław Perliński    - Skarbnik
  7. Paweł Styś                  - Gospodarz

      Komisja Rewizyjna w składzie:

  1. Marek Serafiński         - Przewodniczący
  2. Łukasz Nowakowski    - Członek
  3. Mateusz Kujawiński     - Członek

         Wśród wielu podziękowań, odznaczeń dla druhów strażaków znalazły się życzenia kierowane przez Gości dla całej jednostki w Kotwasicach oraz ich rodzin akceptujących wyzwania poświęconego czasu dla innych.

                                                                                                                  red. OSP Kotwasice


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności