Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » OSP Kotwasice; W sobotę 15 października w Tuliszkowie wybrano powiatowe władze OSP na kolejną, 5-letnią kadencję. Prezesem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych dalej będzie Druh Grzegorz Ciesielski.

OSP Kotwasice; W sobotę 15 października w Tuliszkowie wybrano powiatowe władze OSP na kolejną, 5-letnią kadencję. Prezesem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych dalej będzie Druh Grzegorz Ciesielski.

OSP Kotwasice; W sobotę 15 października w Tuliszkowie wybrano powiatowe władze OSP na kolejną, 5-letnią kadencję. Prezesem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych dalej będzie Druh Grzegorz Ciesielski.

W „szerokim składzie” zarządu znaleźli się następujący druhowie:

- Władysław Karski, Romuald Rumiejowski, Henryk Świętochowski (Oddział Gminny Związku OSP w Brudzewie)
- Jarosław Dulin, Michał Ignaczak, Piotr Gebler (oddział Dobra),
- Grzegorz Dzikowski, Jarosław Pasik (Kawęczyn),
- Piotr Stawicki, Mariusz Zając (Malanów),
- Tomasz Rosiak, Mirosław Sekura (Przykona),
- Grzegorz Ciesielski, Piotr Hryniuk, Leonard Soja, Marek Mazurek (Tuliszków),
- Artur Pietroń, Wacław Szajrych (Turek),
- Krzysztof Majda, Zbigniew Rogodziński (m. Turek),
- Witold Dębiński, Wiesław Milling, Wojciech Mendelak (Władysławów),

a także starosta Mariusz Seńko, ks. kapelan Antoni Janicki, komendant powiatowy PSP Dariusz Stasiak oraz poseł Ryszard Bartosik.

 

                                            red. OSP Kotwasice


Pozostałe aktualności