Dziś jest poniedziałek, 30.03.2020, imieniny Amelii, Kwiryna
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » OSP KOTWASICE: Walne zebranie sprawozdawcze za rok 2016

OSP KOTWASICE: Walne zebranie sprawozdawcze za rok 2016

OSP KOTWASICE: Walne zebranie sprawozdawcze za rok 2016

Prezes - przewodniczący zebrania: dh Marek Graczyk,

Sekretarz - protokolant zebrania: dh Błażej Maleta

Komisja uchwał i wniosków w składzie:

Przewodniczący: dh Kamil Herbich, sekretarz: dh Tomasz Haberman, członek: dh Błażej Krysztoforski

W dniu 25.02.2017 roku w sali OSP w Kotwasicach odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków OSP Kotwasice za rok 2016. Walne Zebranie rozpoczęło się od uroczystego odśpiewania hymnu strażackiego „Rycerze Floriana” .Prezes dh Marek Graczyk powitał wszystkich zaproszonych gości: mł. bryg. Arkadiusza Janaszkiewicza z PSP w Turku, Sławomira Prentczyńskiego Wójta Gminy Malanów, Piotra Cylsa zastępcę Wójta Gminy Malanów, dh Piotra Stawickiego Gminnego Prezesa OSP, Andrzeja Tomsa Przewodniczącego Rady Gminy Malanów, Grzegorza Krajewskiego Radnego Gminy Malanów oraz Druhny i Druhów OSP w Kotwasicach. Druh Ireneusz Herbich przedstawił sprawozdanie z działalności jednostki za ubiegły rok. Druh Przemysław Perliński, Skarbnik OSP przedstawił sprawozdanie finansowe. Następnie sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawił dh Józef Serafiński - przewodniczący komisji. Plan działalności na rok 2017 przedstawił dh Krzysztof Smura a plan finansowy dh Przemysław Perliński. Walne Zebranie na wniosek Komisji Rewizyjnej udzieliło jednogłośnie absolutorium Zarządowi za okres sprawozdawczy.

Zaproszeni goście bardzo życzliwie odnieśli się do sprawozdań i całej działalności naszej jednostki. Życzyli nam dalszych osiągnięć oraz jak najlepszego wyszkolenia i wyposażenia w sprzęt ratowniczo-gaśniczy, by nasza pomoc potrzebującym była sprawna i skuteczna. Całość zebrania zakończyła się strażackim poczęstunkiem.

                                                                                                                                       red. BM


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności