Dziś jest poniedziałek, 30.03.2020, imieniny Amelii, Kwiryna
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » OSP KOTWASICE: W święta pamiętamy o naszych zmarłych Druhach Strażakach

OSP KOTWASICE: W święta pamiętamy o naszych zmarłych Druhach Strażakach

OSP KOTWASICE: W święta pamiętamy o naszych zmarłych Druhach Strażakach

Sednem każdego dążenia jest poczucie, że życie ludzkie, bez względu na to, jak kruche i krótkie, ma wielką wartość, a wartość ta jest doceniona kiedy człowiek staje się naprawdę odpowiedzialny za drugiego człowieka.

Dnia 4 maja obchodzimy, jak co roku,  Międzynarodowy Dzień Strażaka. Podczas świąt majowych nie zapomnieliśmy o naszych zmarłych Strażakach i na Ich grobach zapaliliśmy symboliczne znicze. W dzień św. Floriana - patrona Strażaków, pamiętajmy o wszystkich Strażakach, również o druhach którzy od nas odeszli.

                                                                                                                             red. BM


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności