Dziś jest poniedziałek, 30.03.2020, imieniny Amelii, Kwiryna
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » OSP Kotwasice; Ślub Krzysztofa z Agnieszką z cyklu "Krzysiek się żeni"

OSP Kotwasice; Ślub Krzysztofa z Agnieszką z cyklu "Krzysiek się żeni"

OSP Kotwasice; Ślub Krzysztofa z Agnieszką z cyklu "Krzysiek się żeni"

Mamy przyjemność ogłosić, że 14.10.2017 r. w Kościele pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika i św. Mikołaja Biskupa odbył się ślub Krzysztofa z AgnieszkąPrzywitaliśmy "Młodą Parę" szpalerem wspólnie z kolegami z zawodowej straży z PSP w Turku. To wyjątkowy dzień dla Nowożeńców i na pewno z taką strażacką oprawą zapamiętają go na długo. Nie mogło nas zabraknąć na tej uroczystości bo Krzysztof jest naczelnikiem w naszej jednostce w OSP w Kotwasicach i zawodowo pracuje w PSP w Turku. Młodej Parze życzymy samych wzniosłych do nieba chwil, szczęśliwych lat małżeńskich i rodzinnych a Agnieszce gratulujemy trafnego i odważnego wyboru męża. 

 

                                                                                                      red. BM


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności