Dziś jest niedziela, 21.10.2018, imieniny Urszuli, Hilarego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » OSP KOTWASICE: II Manewry Medyczne OSP KSRG - Turek 2016

OSP KOTWASICE: II Manewry Medyczne OSP KSRG - Turek 2016

OSP KOTWASICE: II Manewry Medyczne OSP KSRG - Turek 2016

W dniu 10 września drużyna z naszej jednostki uczestniczyła w manewrach z zakresu ratownictwa medycznego. Mają one na celu pogłębienie i ugruntowanie wiedzy z zakresu udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy.
Zmagania ratowników rozpoczęły się od rozwiązania testu wiedzy z zakresu KPP, a następie sprawdzianu praktycznego w przygotowanych przez funkcjonariuszy KP PSP Turek pozoracjach. W tym roku udzielano pomocy mężczyźnie, któremu w wyniku wybuchu metalowy pręt wbił się w brzuch, osobie, która po upadku z wysokości straciła funkcje życiowe oraz poszkodowanemu po amputacji urazowej dłoni.

 

                                                                                                                 red. BM


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności