Dziś jest poniedziałek, 24.06.2019, imieniny Jana, Danuty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » OSP Kotwasice: Czad bohater- czyli przez edukację obudzić czujność

OSP Kotwasice: Czad bohater- czyli przez edukację obudzić czujność

OSP Kotwasice: Czad bohater- czyli przez edukację obudzić czujność

Braliśmy udział w spotkaniu: „Czad i Ogień – Obudź Czujność” to program edukacyjny skierowany do placówek szkolnych, samorządów oraz jednostek OSP. O tym, że świadomość istniejącego zagrożenia pozwoli uniknąć tragedii omawiano w komendzie powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku, we wtorek, 6 grudnia.
Prezentację na temat zagrożenia zatrucia czadem wraz ze wskazówkami, jak uniknąć tragicznych konsekwencji przedstawił mł. kpt. Krzysztof Gruszczyński. W swoim wystąpieniu przybliżył podstawowe informacje związane z czadem i ogniem, jak i metodami, zapobiegania poprzez instalację czujników czadu.

                                                                                                                    red. BM


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności