Dziś jest niedziela, 21.10.2018, imieniny Urszuli, Hilarego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » Narada szkoleniowa Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu tureckiego

Narada szkoleniowa Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu tureckiego

Narada szkoleniowa Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu tureckiego

        7 kwietnia w remizie w Brudzyniu (gmina Brudzew) odbyła się narada szkoleniowa Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu tureckiego. Brał w niej udział nasz prezes OSP w Kotwasicach Marek Graczyk. Podczas narady omówione i przedstawione zostały zagadnienia dotyczące ochrony przeciwpożarowej, funkcjonowania OSP i związku. Narada służyła przede wszystkim poszerzeniu wiedzy, przekazaniu informacji oraz wymianie doświadczeń.

  http://iturek.net/wiadomosci/powiat-turek/item/6977-narada-szkoleniowa-ochotniczych-strazy-pozarnych-powiatu-tureckiego                                                                                                    

                                                                                                                   Red. OSP Kotwasice


Pozostałe aktualności