Dziś jest niedziela, 21.10.2018, imieniny Urszuli, Hilarego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » Już po raz trzeci w Kotwasicach - Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Malanowie...

Już po raz trzeci w Kotwasicach - Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Malanowie...

Już po raz trzeci w Kotwasicach - Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Malanowie...

Przyjęło się już, że po raz trzeci w Kotwasicach odbywał się kolejny, XI Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Malanowie. Miło nam, że mogliśmy 20 maja 2016 roku gościć druhów strażaków z PSP w Turku i z naszej Gminy. Dziękując ustępującemu Zarządowi - gratulujemy nowo wybranemu, życząc owocnej współpracy w nowej kadencji. Cieszymy się, że wśród Prezydium Zarządu jest Komendant Gminny druh Marek Graczyk i w Zarządzie druh Krzysztof Smura.

                                                                                     red. OSP Kotwasice


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności