Dziś jest niedziela, 21.10.2018, imieniny Urszuli, Hilarego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Kotwasice » Aktualności » Braliśmy udział w XVIII Powiatowych Obchodach Dnia Strażaka i Jubileuszu 95-lecia jednostki OSP Malanów

Braliśmy udział w XVIII Powiatowych Obchodach Dnia Strażaka i Jubileuszu 95-lecia jednostki OSP Malanów

Braliśmy udział w XVIII Powiatowych Obchodach Dnia Strażaka i Jubileuszu 95-lecia jednostki OSP Malanów

W niedzielne popołudnie 15 maja 2016r., braliśmy udział w uroczystości związanej z XVIII Powiatowymi Obchodami „Dnia Strażaka”. Uroczystość była wyjątkowa, gdyż połączona z jubileuszem 95-lecia jednostki OSP Malanów. Po przybyciu na plac, dowódca uroczystości złożył meldunek, pełniącemu obowiązki Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Turku-bryg. Robertowi Bącale, po którym nastąpiło podniesienie Flagi Państwowej na maszt oraz odśpiewanie Hymnu Państwowego. Na zakończenie obchodów dowódca uroczystości -mł. bryg. Arkadiusz Janaszkiewicz, dokonał wyprowadzenia pocztów sztandarowych w asyście orkiestry dętej wykonującej Hymn  „Rycerze Floriana”   i złożył meldunek o zakończeniu uroczystości oraz zaprosił w imieniu gospodarzy, wszystkich gości na poczęstunek przygotowany przez druhów z jednostki OSP Malanów.   

 

 

                                                                                                red. OSP Kotwasice


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności